Angajăm Operator suport clienţi

24.04.2024
608
Management
Moldova, Chisinau
5338
7000MDL
7000MDL
OFERA PRETUL TAU
Categorie:Oferte de muncă / Management
Tipul ofertei:Caut
Nume:Goodprofi
E-mail:goodprofi.com@gmail.com
Telefon:+373 60464650
Mobilitatea postului:Pe loc
Grafic de lucru:Full time
Salariu:300 Euro - 500 Euro

Descriere

Compania Goodprofi angajează operatori call-centru, suport clienți.

Cerințele noastre față de candidat:
Cunoașterea excelentă a limbii române și a limbii ruse;
Vorbire coerentă și corectă;
Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
Spirit de inițiativă;
Responsabilitate;
Atenție la detalii;
Preluare apeluri telefonice, scriere mesaje pe platforme de socializare.

Responsabilități:

Preluarea sunetelor telefonice de la clienți;
Comunicarea cu clienții prin chat;
Consultarea clienților ce ține de serviciile noastre pe site;

Ce oferim noi:
Lucrul alături de un colectiv tânăr și dinamic;
Program flexibil de lucru: Luni - Vineri 09- 18 sau Sâmbătă - Duminica 08 - 19:00
Oferim posibilitatea de realizarea și creșterea profesională;
Vă așteptăm cu CV-ul dumneavoastră trimis pe adresa: goodprofi.com@gmail.com
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37360464650

Goodprofi