Angajăm contabil

17.05.2024
1364
Contabilitate/ Audit/ Bănci
Moldova, Chisinau
192
10000MDL
10000MDL
OFERA PRETUL TAU
Categorie:Oferte de muncă / Contabilitate/ Audit/ Bănci
Tipul ofertei:Ofer
Nume:Svetlana
E-mail:alimconstructgrup@gmail.com
Telefon:373 079028028
Mobilitatea postului:Acasă
Grafic de lucru:Full time
Studii:Superioare
Salariu:500 Euro-700 Euro

Descriere

Suntem o companie care activează în domeniul constructiilor în Republica Moldova.
Cerințe fată de candidați:
Studii: Superioare în economie
Experiență: cel puțin 2 ani în domeniu
Capacităţi:
Cunoștințe avansate de lucru în 1C;;
Gândire analitică, inițiativă, comunicabilitate, atenție, responsabilitate, punctualitate;
Responsabilități:
Verificarea și întocmirea corectă a miscarilor interne și la timp a operatiilor pe casa ;
Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale, formularelor;
Verificarea documentației contabile.
Condiții:
Salariu motivant.
Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronica: alimconstructgrup@gmail.com
AlimConstruct Grup SRL